עמוד הבית > קורס Yoga Adjustments למורים


The Art of
Yoga Adjustments Course
קורס אמנות ההכוונה במגע ביוגה
מועד הקורס הבא יפורסם בהמשך

מספר שעות: 32. שמונה מפגשים. ארבע שעות כל מפגש. עם סיום הקורס תינתן תעודה של 42 שעות המוכרות כהשלמה ל-500 שעות הנדרשות לצורך הכרה כמורה ליוגה ע״י ארגון מורי היוגה בישראל. 

אופי ההשתלמות: השתלמות מעשית, מתאימה למורים בכל הרמות, מכל שיטות היוגה, הרוצים להעשיר ידיעותיהם בהכוונה במגע (Adjustments) בתנוחות יוגה.

מבנה ההשתלמות: כל מפגש מתחיל בתרגול יוגה. התרגול בדגש על התנוחות שנעבוד עליהן. ביתרת הזמן נלמד הכוונה במגע בתלמיד באופן בטוח כך שיפיק את המקסימום משהייה בתנוחה.

מועד התחלה ומיקום: מועד הקורס הבא יפורסם בהמשך

עלות: 1,800 ש״ח

תוכן: תלמידי יוגה מפיקים תועלת אדירה מהכוונה אפקטיבית במגע (Adjustments) בתנוחות יוגה. הכוונה במגע משמעה התאמה פיזית, לעיתים הנחיות מילוליות אינן מתורגמות לשפת הגוף נכון. ההשתלמות באה לחדד מיומנויות הוראה והכוונה במגע כדרך ישירה ואישית לתקשורת מתקנת. הכוונה במגע נכונה בתרגול תנוחות מעצימה את האמון בין מורה לתלמיד, ועשויה לקדם תובנות לגבי הפוטנציאל הגבוה של הגוף ומימושו.
ההכוונה במגע בתנוחות השונות, בשילוב טכניקות Thai Yoga Massage/Therapy (שמקורן ביוגה), כוללת: 
 
תנוחות עמידה  |  כפיפות לפנים  |  כפיפות לאחור  |  פיתולים  |  תנוחות הפוכות  | Thai Yoga Massage

Yoga is about healing - מטרת הכוונה במגע אינה רק "להשיג" את התנוחה, אם כי להביא את התלמיד לתהליך של שינוי וריפוי. השימוש בגוף המורה כדי לעזור לתלמיד להתקדם גם הוא תרגול בריפוי בפני עצמו. הסוד להכוונה טובה במגע הוא שילוב בין טכניקה לרגש. נלמד להתאים את הטכניקות לכל תלמיד, בהתאם למבנה גופו (גמיש יותר/פחות, בעל קומה גבוהה/נמוכה, וכו'), ונדגיש את המידתיות במתן ההכוונה במגע. בין היתר נתייחס למתודות שעושות שימוש בנשימה ושימוש במשקל הגוף במקום בכוח שרירי. 
 

חוות דעת ממורים שהשתתפו בקורסים קודמים
 
שרון הילה שטרן:
״היה לי העונג להיות במחזור הראשון של קורס אדג׳סמנטס של עדי פנחסי. עדי מורה נהדר, יסודי ומאורגן, היינו קבוצה קטנה ושמחה, החומר הועבר בצורה ברורה ונעימה, היתה התעמקות במספר רב של תנוחות יוגה ואפשרויות שונות של הכוונה במגע. כל החומר כולו (!) היה שימושי מאוד והתלמידים שלי נהנו מהכוונה המאפשרת דיוק והעמקה לתוך יתרונות התנוחה. אני ממליצה בחום לכל מורה ליוגה בכל ותק וסגנון להצטרף לקורס ומודה לעדי על קורס נהדר״

גוני קרני:
״עשיתי את הקורס אצל עדי סמוך ללימודי השנה השנייה שלי באשטנגה יוגה, וזה היה הדבר הכי נכון שיכלתי לעשות עבור עצמי ועבור המתרגלים שלי.
למדתי המון איך לגעת, לתקן, לראות ולהבחין
עדי מלא בידע הקשבה רצון ללמד וללמוד וזה מורגש לאורך כל הקורס.
אני ממליצה לכל מורה מתחיל, ותיק, ועתידי ללמוד ולהעמיק אצל עדי יוגה.
תודה מכל הלב 
גוני״

פיי רוסו:

״קורס מקצועי ומעשיר. גודל הקבוצה, קצב ההתקדמות ואופן הקניית החומר מאפשרים הפנמה מהירה ויישום מיידי של טכניקות לתמיכה במתרגלים. ממולץ בחום״

נועה אלעד ברינר:
 
"הקורס בשבילי בעיקר היה קרקע פוריה ללמידה והתנסות, להוסיף ולשכלל את ארגז הכלים שכבר היה לי, והזדמנות למפגש עם מורים נוספים ולמידה מעשית משותפת. מבחינת התוכן מצאתי שהקורס מקיף מאוד ומועבר בצורה ברורה ויסודית. עדי מלא בידע, ניסיון, פתיחות וצניעות. מומלץ בחום וחשוב לכל מורה, נהניתי!"
 


להרשמה ופרטים נוספים, מיכל: 052-6191016, adiyogainfo@gmail.com
 

  אירוע הקיץ השנתי של הסטודיו! 6.8  
  קורס יסודות היוגה החל מה-6.8  
  קייטנת מייסור החל מה-23.8  
  ריטריט יוגה והתבוננות במדבר 12-15/10/20  
  קורס הכשרת מטפלים בתאי יוגה מסאז׳ עם עדי החל מה-16.3.2021  
  חוות דעת Testimonials
  מורים בסטודיו  
  סגנונות יוגה
  תזונה ובריאות טבעית
  גלריית תמונות
  קורס Yoga Adjustments למורים  
  יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה  
  Yoga In English  
חדשות

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים