עמוד הבית > Spring Yoga Challenge, May 2019

SPRING YOGA
CHALLENGE 2018
1.5.19-30.5.19
Create new habits, Transform your life!
״הלוואי והייתי יכול לתרגל כל יום אבל החיים לא מאפשרים...״ משפט שאנחנו שומעים הרבה מתלמידי הסטודיו. לפעמים פשוט צריך שמישהו ידרבן אותנו, אז הנה - האביב הגיע וזה הזמן לעשות שינוי! תפרסו מזרנים, זה מתחיל – אתגר היוגה של הסטודיו!
 
לתרגול יוגה קבוע יש יתרונות רבים והשפעות חיוביות אדירות על חיינו. שיפור בריאות הגוף והנפש, העלאת רמת האנרגיה והחיוניות בגוף ומצב רוח מדהים. אתגר היוגה הוא הזדמנות מצוינת להגביר את תרגול היוגה שלנו ובכך להביא לשינוי משמעותי באיכות החיים שלנו.
 
אז מהו בעצם אתגר היוגה?
כל אחד מציב בפני עצמו אתגר (רצוי מאוד שהאתגר יהיה כמותי, לדוג׳ לעלות מפעם אחת לפעמיים בשבוע). צריך לחשוב על כוונה כנה ואמתית שתלווה אותנו ותדרבן אותנו במהלך חודש האתגר – מה בעצם אנחנו רוצים להפיק מהאתגר הזה? 
 

למה לי להשתתף?
דבר ראשון זה כיף! ההרגשה של אתגר ממלאת ומחייה, במיוחד שמדובר ביוגה. זו הזדמנות לפתח הרגלים חדשים, משמעת עצמית וליהנות מכל התועלות שיש ליוגה להציע. חוץ מזה המשתתפים באתגר ייהנו מארבע סדנאות העשרה (ללא עלות) שיתקיימו בימי שישי בסוף כל שבוע של האתגר.
 
למי מתאים האתגר?
לכולם! לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים בתרגול. הרי לכולם מגיעה הזכות לעשות שינוי חיובי בחייהם - כל מי שמעוניין להתמסר ולקחת ברצינות את האתגר מוזמן להשתתף.


אוקי... נשמע טוב. אז מה אני צריך לעשות בעצם?
  • כל משתתף יחתום על כתב התחייבות בו הוא מציין את הכוונה שלו לקראת האתגר ומתחייב בפני עצמו(!) להתמסר לאתגר ולכוונה. 
  • בכניסה לסטודיו כבר תלויה טבלת האתגר בה יופיעו שמות המשתתפים יחד עם הכוונה שלהם. בכל יום בו באתם לתרגול בסטודיו/ תרגלתם בבית (גם תרגול בבית נחשב) - תדביקו סמיילי באותו יום. כך תוכלו לעקוב אחר מספר התרגולים השבועיים שלכם:)
  • אתגר התודה - נושא מרכזי שילווה אותנו במהלך החודש הקרוב הוא הודיה. המשתתפים באתגר יתחייבו בפני עצמם להודות בכל יום על משהו. בכניסה לסטודיו תעמוד צנצנת התודות. כל פעם שאתם מגיעים לסטודיו, בתחילת/בסוף תרגול תרשמו על פתק קטן (לא צריכים לרשום את השם שלכם) את מה שאתם רוצים להודות עליו ותכניסו לצנצנת. 
  • כל שבוע במהלך חודש האתגר יוקדש לנושא מסוים: שבוע ראשון - מדיטציה ותנוחות עמידה. שבוע שני - פילוסופיה וכפיפות לפנים. שבוע שלישי - נשימה וכפיפות לאחור. שבוע רביעי - שבוע של שינוי ותרגול רסטורטיבי. 
  • המשתתפים באתגר בלבד יהנו מ-4 סדנאות העשרה (ללא עלות) שיתקיימו בכל יום שישי במהלך האתגר (15:15-17:00) ויתמקדו בנושא המרכזי של השבוע הקרוב. מנסיון מהשנה שעברה, סדנאות העשרה תרמו רבות למשתתפים באתגר והביאו ערך מוסף משמעותי.
  • סיום האתגר - ריטריט אשטנגה ויניאסה יוגה בתובל! 30 ימי האתגר יסתיימו באירוע השיא - הריטריט בקיבוץ תובל בצפון. אין דרך טובה יותר מזו כדי לסיים חודש עוצמתי של שינויים והתפתחויות. הקליקו כאן לצפייה בפרטים נוספים אודות הריטריט. 
  • מחיר - במידה והעליתם את מספר התרגולים השבועיים שלכם כך שחרגתם מהמנוי שלכם, משלימים את ההפרש לפי המחירון. מי שיש לו כרטיסיה ורוצה להשתתף יוכל לרכוש מנוי חופשי חודשי עבור חודש אחד.
  
צוות הסטודיו זמין בשבילכם בכל שאלה, התלבטות ותהייה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לחשוב על האתגר שלכם, לדרבן ולחזק אתכם.
 
  
אז דברו איתנו ונצא יחד לדרך של שינוי!
שלכם,
צוות הסטודיו

  קורס אשטנגה ויניאסה יוגה החל מה-7.7  
  סדנת יוגה לילדים והורים 10.7  
  סדנת thai yoga massage בזוגות לכבוד ט״ו באב 31.7.20  
  אירוע הקיץ השנתי של הסטודיו! 6.8  
  קורס יסודות היוגה החל מה-6.8  
  קייטנת מייסור החל מה-23.8  
  ריטריט יוגה והתבוננות במדבר 12-15/10/20  
  קורס הכשרת מטפלים בתאי יוגה מסאז׳ עם עדי החל מה-16.3.2021  
  חוות דעת Testimonials
  מורים בסטודיו  
  סגנונות יוגה
  תזונה ובריאות טבעית
  גלריית תמונות
  קורס Yoga Adjustments למורים  
  יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה  
  Yoga In English  
חדשות

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים